DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ

 7 Ekim 2019 Pazartesi  Levent Zeytinci

WEB SİTESİ TASARIM VE YAZILIM

Marka geliştiricileri, grafik tasarımcılari, yazılım ve uygulama geliştiricileri, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli çalışma arkadaşlarımız, profesyonel web sayfaları oluşturmak için bir araya gelir.

Devamı
 7 Eylül 2019 Cumartesi  Levent Zeytinci

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

Dijital Pazarlama Danışmanlığı ile sektörünüz ne olursa olsun kendi markanızı geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha uygun bir bütçeyle tanıtabilir, müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Devamı
 7 Ağustos 2019 Çarşamba  Levent Zeytinci

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Marka, ürün ve hizmetleriniz için sosyal medyada planlama, konumlandırma, pazarlama, reklamcılık ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan bütünleşik çözümler üretiyoruz ve sosyal medya ürünlerimizle birleştiriyoruz.

Devamı
 7 Temmuz 2019 Pazar  Levent Zeytinci

GOOGLE REKLAMLARI

Google AdWords ile sitenizin trafiğini arttırabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. Firmanıza özel Profesyonel Google Adwords Danışmanlık Hizmeti almak ve yeni reklam fikirlerini duymak için ajansımızla iletişim kurmalısınız.

Devamı
 7 Haziran 2019 Cuma  Levent Zeytinci

SEO - GOOGLE'DA İLK SAYFA

Arama motoru optimizasyonunda hiç şüphesiz en önemli etken kaliteli içeriktir ve her zaman öyle olacaktır. SEO çalışmalarımızda öncelikle kaliteli içeriğe önem veririz ve sosyal medyayı etkin biçimde kullanırız.

Devamı
 7 Mayıs 2019 Salı  Levent Zeytinci

CALL TRACKİNG - TELEFON ÇAĞRI İZLEME

Call tracking sistemi ile dijtal platformlardan firmanızın telefonuna yapılan çağrıların analizini yapabilirsiniz.

Devamı
 7 Mayıs 2019 Salı  Levent Zeytinci

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

Profesyonel e-ticaret hizmetlerini, basit çözümlerden binlerce ürünü yönetebilecek ERP sistemlerine entegre olabilen özel sistemlere kadar "Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözümü" ile pazarlama ve danışmanlık hizmetleri verir.

Devamı
 7 Nisan 2019 Pazar  Levent Zeytinci

YAZILIM PROJE DANIŞMANLIĞI

Projelerinizde tam başarı sağlayabilmeniz için yanınızda duruyor, güçlü danışmanlık ekibimiz ve tecrübelerimiz ile iş süreçlerinizi iyileştirmenize yardımcı oluyoruz.

Devamı
 1 Mart 2019 Cuma  Levent Zeytinci

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

Bilgiyi yönetmek bir şirketin başarısı için kritik öneme sahiptir. Herhangi bir yerden hangi kaynak ve bilgiye ulaşılabileceğini tayin eden bir platform oluşturmak, her kurumun yönetim maliyetini azaltır ve etkinliğini artırır.

Devamı
 7 Şubat 2019 Perşembe  Levent Zeytinci

360° AJANS HİZMETLERİ

Djital ve klasik ajans konforuna Neandria ile aynı anda sahip olabilirsiniz. Hazırlanan kurumsal kimlik, grafik tasarım, fotoğraf çekimleri, kataloglar aynı zamanda dijital pazarlamanızda sorunsuzca kullanılmaktadır.

Devamı
 7 Ocak 2019 Pazartesi  Levent Zeytinci

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

Bugün online itibar, potansiyel müşterilerin kararlarında önemli bir etkendir. Şahısların, şirketlerin ya da markaların online itibarını (Reputation Management) sanal dünyada proaktif bir yaklaşımla yönetiyoruz.

Devamı