WEB SİTESİ TASARIM VE YAZILIM

WEB SİTESİ TASARIM VE YAZILIM

Web Tasarım

İnternet ve onun etrafındaki teknolojiler sürekli değişiyor, gelişiyor. Web siteleride her birkaç yılda bir güncel teknolojilerle ve pazarlama hedefleri doğrultusunda güncellenmez ise, marka değerinizi ve online itibarınızı kaybetme riski doğar. Sitenizi ziyaret edeceklere sunacağınız bilgiler sade, anlaşılır, temiz ve google arama kriterlerine uygun olarak yer alaıyormu? Bu öğelerin herhangi birini eksik ediyorsanız, sitenizin tam potansiyeline ulaşması mümkün olmayabilir. Web sitenizin makyaj zamanı gelmiş demektir.
Kolayca İçeriği Yönet (CMS=İçerik Yönetim Sistemi)
İçerik Yönetim Sistemi web sitenizin içeriklerini yani menü, alt sayfalar, yazı ve görselleri kolayca ve hızlı bir şekilde uzaktan güncellemenizi sağlar. Yaptığınız değişiklikler anında web sayfalarınızda görünür.


Web sitesi güncellemeleri için ne kadar ödeme yaparım?

Hiç, çünkü içerik yönetim sistemi sayesinde dilediğiniz bir anda, dilediğiniz güncellemeleri kendiniz kolayca yapabilirsiniz.
Güncel web sitesi, başarılı bir online pazarlama stratejisinin en önemli parçasıdır, ama bu doğru araçlar olmadan külfetli ve masraflı olabilir. 

Açılış Sayfası Tasarımı - Landing Page

Pazarlama hedefleriniz doğrultusunda web sitenize ziyaretçi çekmek istediğinizde, açılış sayfası başka bir deyişle Landing Page tasarımı yapmak önemlidir. Tıklama başına maliyet (PPC) kampanyaları için mükemmel ölçümler, değerlendirmeler sağlanabilir.
Neandria, online marketing projelerinizden başarılı geri dönüşler almanız için özel açılış sayfaları üretmek ve geliştirmek için sizinle birlikte çalışabilir.
Landing Page - Açılış Sayfaları Özellikleri

  • Online kampanyalardan geri dönüşleri yakalama
  • Marketing Message, yani pazarlama fikri/mesajı ile tutarlı
  • Dynamic tracking and analytics capabilities yani dinamik izlenme yetenekleri
  • Azami geri dönüşler için kısa, açık ve net mesaj
  • Pazarlama faaliyetleri için özel tasarlanmış versiyonlar

"Google kalite puanı"nızı ve online kampanyalarınızın dönüşüm oranlarını artırmak için açılış sayfaları ürettirmelisiniz. Landing Page - açılış sayfası tasarımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Neandria ile iletişime geçin.

Terzi titizliğiyle hazırlanan çözümler

Marka geliştiricileri, grafik tasarımcılari, yazılım ve uygulama geliştiricileri, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli çalışma arkadaşlarımız, işinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak profesyonel ve özel web sayfaları oluşturmak için biraraya gelir.

Bugün Neandria'da dahil olmak üzere çok uygun fiyatlara web sitesi şablonları satan yüzlerce firma var olduğu bir gerçektir. Ancak bizim hedefimiz, müşterimizi kendi klasmanında en üste yerleştirmektir. Biz, sizin iş ihtiyaçlarınızı, potansiyel müşterilerinizi ve internet pazarlama stratejinizi göz önünde bulundurarak tam olarak sizin için bir terzi titizliğiyle hazırlanan özel web tasarım çözümleri sunmaktayız.

Özel web sitesi tasarımı sizin markanızın ve görsel kimliğinizin bir uzantısıdır. Çoğu işletme, web sitesi tasarımında kırtasiye aşamasını atlamış, webdeki varlıklarıyla bir sonraki aşamaya geçmeye hazır duruma gelmiştir. Profesyonel bir web tasarım ajansı olan Neandria, arama motoru optimizasyonu, internet reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, online marka geliştirme, içerik yönetim araçları ile donanmış kapsamlı bir internet pazarlama stratejisi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Dijital dünyada görsel marka kimliğinizin kalıcı olmasını sağlarız

Neandria'da her proje, kapsamlı bir araştırma ve keşif sürecinden sonra başlar. Bu, sizinle ortaklaşa, tüm projeniz süresince size rehberlik edecek sağlam bir web pazarlama stratejisinin ve rekabet düzleminin değerlendirildiği, websitenizin mimari taslağının çıkarıldığı, işlevsel gereksinimlerin yazıldığı aşamadır.

İlave olarak, Neandria sitenizi ve rekabet edeceği siteleri arama motoru optimizasyonu için değerlendirecektir. Herhangi bir web tasarım projesinin en hayati bölümü, etkili bir arama motoru optimizasyonudur. Özel websitesi tasarlamanın en büyük faydalarından biri sizin online kimliğinizi geliştirmek ve internet pazarlamacılığı yatırımınızdan en iyi geri dönüşü temin etmek için çalışan profesyonel bir ekibe sahip olmaktır.

Formu doldurun, Sizi arayalım.

 

DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ:

WEB SİTESİ TASARIM VE YAZILIM

 7 Ekim 2019 Pazartesi

Marka geliştiricileri, grafik tasarımcılari, yazılım ve uygulama geliştiricileri, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli çalışma arkadaşlarımız, profesyonel web sayfaları oluşturmak için bir araya gelir.

Devamı

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

 7 Eylül 2019 Cumartesi

Dijital Pazarlama Danışmanlığı ile sektörünüz ne olursa olsun kendi markanızı geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha uygun bir bütçeyle tanıtabilir, müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Devamı

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

 7 Ağustos 2019 Çarşamba

Marka, ürün ve hizmetleriniz için sosyal medyada planlama, konumlandırma, pazarlama, reklamcılık ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan bütünleşik çözümler üretiyoruz ve sosyal medya ürünlerimizle birleştiriyoruz.

Devamı

GOOGLE REKLAMLARI

 7 Temmuz 2019 Pazar

Google AdWords ile sitenizin trafiğini arttırabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. Firmanıza özel Profesyonel Google Adwords Danışmanlık Hizmeti almak ve yeni reklam fikirlerini duymak için ajansımızla iletişim kurmalısınız.

Devamı

SEO - GOOGLE'DA İLK SAYFA

 7 Haziran 2019 Cuma

Arama motoru optimizasyonunda hiç şüphesiz en önemli etken kaliteli içeriktir ve her zaman öyle olacaktır. SEO çalışmalarımızda öncelikle kaliteli içeriğe önem veririz ve sosyal medyayı etkin biçimde kullanırız.

Devamı

CALL TRACKİNG - TELEFON ÇAĞRI İZLEME

 7 Mayıs 2019 Salı

Call tracking sistemi ile dijtal platformlardan firmanızın telefonuna yapılan çağrıların analizini yapabilirsiniz.

Devamı

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

 7 Mayıs 2019 Salı

Profesyonel e-ticaret hizmetlerini, basit çözümlerden binlerce ürünü yönetebilecek ERP sistemlerine entegre olabilen özel sistemlere kadar "Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözümü" ile pazarlama ve danışmanlık hizmetleri verir.

Devamı

YAZILIM PROJE DANIŞMANLIĞI

 7 Nisan 2019 Pazar

Projelerinizde tam başarı sağlayabilmeniz için yanınızda duruyor, güçlü danışmanlık ekibimiz ve tecrübelerimiz ile iş süreçlerinizi iyileştirmenize yardımcı oluyoruz.

Devamı

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

 1 Mart 2019 Cuma

Bilgiyi yönetmek bir şirketin başarısı için kritik öneme sahiptir. Herhangi bir yerden hangi kaynak ve bilgiye ulaşılabileceğini tayin eden bir platform oluşturmak, her kurumun yönetim maliyetini azaltır ve etkinliğini artırır.

Devamı

360° AJANS HİZMETLERİ

 7 Şubat 2019 Perşembe

Djital ve klasik ajans konforuna Neandria ile aynı anda sahip olabilirsiniz. Hazırlanan kurumsal kimlik, grafik tasarım, fotoğraf çekimleri, kataloglar aynı zamanda dijital pazarlamanızda sorunsuzca kullanılmaktadır.

Devamı

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

 7 Ocak 2019 Pazartesi

Bugün online itibar, potansiyel müşterilerin kararlarında önemli bir etkendir. Şahısların, şirketlerin ya da markaların online itibarını (Reputation Management) sanal dünyada proaktif bir yaklaşımla yönetiyoruz.

Devamı