E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözümü Merkezi

"Sorun Değil, Çözüm Üretiriz!"

Sunduğumuz her bir e-ticaret çözümü, size has iş ihtiyaçlarınıza cevap vermesi için planlanır ve geliştirilir. E-ticaret için aşağıdaki konularda size de hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Satışlarınızı artırmak ve işinizi büyütmek için; 

İşinizi E-ticaret'e Taşıyın!

Siz de beklemeden e-ticaret sitenizi açın, ürünlerinizi satışa sunun! Hem web sitenizde, hem de n11, trendyol, hepsiburada gibi pazaryerlerinde..

Güvenlik

Sunucu güvenliği, ağ güvenliği, veri güvenliği, saldırı simulasyonu, stres ve performans testleri

Muhasebe Yazılımı ile e-Ticaret Sistemleri Entegrasyonu

Muhasebe yazılımı ile tam entegre çalışmasını ve her zaman senkron olmasını sağlar, size düşen iş yükünü azaltırız. Daima güncel stok, fiyat ve cari hareketlerle bayileriniz ve sizin aranızda bilgi akışını sağlarız.

E-ticaret sisteminizdeki ürünler ile muhasebe yazılımınızdaki stoklar eşleştirilmekte, verilen siparişler ise doğrudan muhasebe sistemine kayıt olmaktadır. Bu aşamada, sistem sahibinin yapacağı tek şey muhasebesini güncel tutmaktır

Profesyonel e-ticaret hizmetlerini, basit çözümlerden binlerce ürünü yönetebilecek ERP sistemlerine entegre olabilen özel sistemlere kadar "Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözümü" ile pazarlama ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

E-ticaret Pazarlama

E-ticaret çözümlerimizi sunduğumuz diğer hizmetlerle birleştirerek sizinle birlikte etkin bir pazarlama stratejisi planlar, geliştirir, sonuçları analiz eder ve raporlarız. Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, internet reklamcılığı ile birleştirilmiş bir e-ticaret çözümünün başarılı olamaması düşünülemez.

Entegrasyon

 1. Ödeme sistemleri entegrasyonu
 2. Tedarikçi entegrasyonu ve özelleştirmeler
 3. Tüm yerli ve seçkin yabancı kargo ve lojistik sistemleri entegrasyonu
 4. Fiyat karşılaştırma siteleri için entregrasyon
 5. CRM entegrasyon
 6. ERP entegrasyon
 7. Facebook entegrasyon

e-Ticaret'e başlayacaklara 

Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözüm Paketi

e-Ticaret Sitesi

e-ticaret-sitesi-icon

 • e-ticaret sitesi kurulumu
 • ürün girişi
 • eğitim
 • reklam desteği

e-Pazaryerleri

e-pazaryeri-icon

 • Trendyol
 • HepsiBurada
 • N11
 • Amazon
 • GittiGidiyor
 • AliExpress

Muhasebe

e-ticaret-muhasebe-entegrasyonu-icon

 • Sipariş entegrasyonu
 • Ürünler, fiyatlar, stoklar
 • Cari hesap adres bilgileri
 • Banka, kasa, sanal pos
 • e-fatura, e-arşiv

Size en uygun e-ticaret çözümünü tavsiye etmemiz için görüşelim.

Kahve içmeye bekleriz..

Formu doldurun, Sizi arayalım.

 

DİJİTAL AJANS HİZMETLERİ:

WEB SİTESİ TASARIM VE YAZILIM

 7 Ekim 2019 Pazartesi

Marka geliştiricileri, grafik tasarımcılari, yazılım ve uygulama geliştiricileri, proje yöneticileri ve web içerik hazırlayıcılarından oluşan yetenekli çalışma arkadaşlarımız, profesyonel web sayfaları oluşturmak için bir araya gelir.

Devamı

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

 7 Eylül 2019 Cumartesi

Dijital Pazarlama Danışmanlığı ile sektörünüz ne olursa olsun kendi markanızı geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha uygun bir bütçeyle tanıtabilir, müşterilerinizle daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

Devamı

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

 7 Ağustos 2019 Çarşamba

Marka, ürün ve hizmetleriniz için sosyal medyada planlama, konumlandırma, pazarlama, reklamcılık ve danışmanlık hizmetlerinden oluşan bütünleşik çözümler üretiyoruz ve sosyal medya ürünlerimizle birleştiriyoruz.

Devamı

GOOGLE REKLAMLARI

 7 Temmuz 2019 Pazar

Google AdWords ile sitenizin trafiğini arttırabilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz. Firmanıza özel Profesyonel Google Adwords Danışmanlık Hizmeti almak ve yeni reklam fikirlerini duymak için ajansımızla iletişim kurmalısınız.

Devamı

SEO - GOOGLE'DA İLK SAYFA

 7 Haziran 2019 Cuma

Arama motoru optimizasyonunda hiç şüphesiz en önemli etken kaliteli içeriktir ve her zaman öyle olacaktır. SEO çalışmalarımızda öncelikle kaliteli içeriğe önem veririz ve sosyal medyayı etkin biçimde kullanırız.

Devamı

CALL TRACKİNG - TELEFON ÇAĞRI İZLEME

 7 Mayıs 2019 Salı

Call tracking sistemi ile dijtal platformlardan firmanızın telefonuna yapılan çağrıların analizini yapabilirsiniz.

Devamı

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

 7 Mayıs 2019 Salı

Profesyonel e-ticaret hizmetlerini, basit çözümlerden binlerce ürünü yönetebilecek ERP sistemlerine entegre olabilen özel sistemlere kadar "Anahtar Teslimi E-Ticaret Çözümü" ile pazarlama ve danışmanlık hizmetleri verir.

Devamı

YAZILIM PROJE DANIŞMANLIĞI

 7 Nisan 2019 Pazar

Projelerinizde tam başarı sağlayabilmeniz için yanınızda duruyor, güçlü danışmanlık ekibimiz ve tecrübelerimiz ile iş süreçlerinizi iyileştirmenize yardımcı oluyoruz.

Devamı

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

 1 Mart 2019 Cuma

Bilgiyi yönetmek bir şirketin başarısı için kritik öneme sahiptir. Herhangi bir yerden hangi kaynak ve bilgiye ulaşılabileceğini tayin eden bir platform oluşturmak, her kurumun yönetim maliyetini azaltır ve etkinliğini artırır.

Devamı

360° AJANS HİZMETLERİ

 7 Şubat 2019 Perşembe

Djital ve klasik ajans konforuna Neandria ile aynı anda sahip olabilirsiniz. Hazırlanan kurumsal kimlik, grafik tasarım, fotoğraf çekimleri, kataloglar aynı zamanda dijital pazarlamanızda sorunsuzca kullanılmaktadır.

Devamı

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

 7 Ocak 2019 Pazartesi

Bugün online itibar, potansiyel müşterilerin kararlarında önemli bir etkendir. Şahısların, şirketlerin ya da markaların online itibarını (Reputation Management) sanal dünyada proaktif bir yaklaşımla yönetiyoruz.

Devamı